Privátní ambulance - K Novému dvoru 230/18 142 00 Praha 4 - Lhotka, tel.+420 244 471 643

online objednání:

  Pro online objednání vyberte konkrétního lékaře.

Telefon:

K objednání vyšetření u nás použijte prosím v ordinačních hodinách tato telefonní čísla:

+420 244 471 643

Mimo ordinační hodiny zanechte požadavek na záznamníku nebo použijte mobilní číslo:

+420 774 723 018

sestra Herdegenová - 14-18 hod - konzultace, objednání k vyšetření

E-MAIL

K objednání můžete využít rovněž e-mail.

ordinace.sihena@gmail.com

ProktologiE

Proktologie je stěžejní aktivitou našeho centra. Věnujeme se jí více než 20 let.  Zakladatelem a zároveň vedoucím lékařem proktologické sekce je prim. MUDr. Bedřich Sixta.

Oblastí zájmu jsou onemocnění spojená s poslední částí tlustého střeva (konečníkem) - hemeroidální onemocnění, řitní trhliny, abscesy řitní krajiny atd.

Proktologická ambulance  
Pondělí 15:00 - 21:00  MUDr. Markéta Bocková
Úterý 8:00 - 14:00 MUDr. Bedřich Sixta
Pátek 9:00 - 15:00 MUDr. David Klein

V proktologické ambulanci provádíme ošetření hemorrhoidů metodami:

- Barronova elastická ligatura

- fotokoagulace

- HALO-Help nová metoda léčby hemoroidů s dlouhodobým efektem (Help-HALO) je v České republice pouze v několika zdravotnických zařízeních.

Jsme rádi, že Vám můžeme možnost této progresivní léčby nabídnout v naší specializované proktologické ambulanci jako první v Praze.

Metoda využívá spojení ultrazvukové (doppleromerické) navigace a uzávěru tepenného řečiště diodovým laserem 980nm. Jednoduše řečeno - ultrazvuk tepnu najde a laser ji zataví. Uzavřením tepének se zmenší žilní systém do normální velikosti. Termický účinek laseru dále vede ke vzniku drobných jizviček, které omezí pohyblivost sliznice a tím zamezí novému výhřezu. Technika je bezbolestná a bezpečná, nevyžaduje tedy ani místní znecitlivění. Výrazně šetří čas pacienta tím, že je výkon proveden pouze v jednom sezení. Zákroku předchází vstupní vyšetření s podrobnou anamnézou a proktologickým vyšetřením. Na jeho základě je pacientovi doporučen vhodný způsob ambulantní léčby.